Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    ja sam na duphastanu 3×1,koji si tt sad?

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Teab1

    ja sam na duphastanu 3×1,koji si tt sad?

    Evo privodim kraju 6 tt ☺️☺️

  • Teab1

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    blizu smo si onda,ja privodim kraju 5 tt,tog se sjecam iz trudnoce a L prvih tih par tjedana sam boga molis da bu sve okej 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • aknes

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Ja sam isto imala jastuk. I bio mi je top. Rodila sam prije 5,5 godina ali je jastuk i dalje u krevetu jer ga muz ne ispušta. Hahaha! Sad će mu se biti teško odvojiti od njega :(

    Inače, ja sam premorena. Ustala sam u pola 8 i čistila po kući, pa šetala s malom. Onda sam nosila neke klupe jer sam glupa i zaboravila sam da ne smijem. :( sad me probada u donjem dijelu trbuha s lijeve strane i jako se bojim.  Nemam nikakav iscjedak ni ništa.

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • Teab1

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    aknes sve ce bit okej,ja sam jucer nosila kutije s hrpom staklenih infuzija,zaboravila sam da sam trudna jer to je sad ocito novo normalno 🤦 isto me probadalo,sjela odmorila i sve je bilo okej 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • aknes

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Teab1

    aknes sve ce bit okej,ja sam jucer nosila kutije s hrpom staklenih infuzija,zaboravila sam da sam trudna jer to je sad ocito novo normalno 🤦 isto me probadalo,sjela odmorila i sve je bilo okej


    Hvala na smirivanju. Tebi vjeruhem, ti si medicinski radnik <3 

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • Teab1

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    hvala ti 🥰,i nema na cemu,i ja sam danas tolikoo umorna,i mucni mi je da bi vristala,evo tak mi fkt s L nije bilo i sve mi je novo ko da sam prvi put trudna 🫣

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    aknes

    Ja sam isto imala jastuk. I bio mi je top. Rodila sam prije 5,5 godina ali je jastuk i dalje u krevetu jer ga muz ne ispušta. Hahaha! Sad će mu se biti teško odvojiti od njega :(

    Inače, ja sam premorena. Ustala sam u pola 8 i čistila po kući, pa šetala s malom. Onda sam nosila neke klupe jer sam glupa i zaboravila sam da ne smijem. :( sad me probada u donjem dijelu trbuha s lijeve strane i jako se bojim. Nemam nikakav iscjedak ni ništa.


    Ako prođe nakon odmaranja, sve je ok. Tijelo te upozorava da je vrijeme da stanes na kočnicu 😊

    [tickerfactory.com]

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Jeste pospane? Ja bi samo lezala i spavala da mogu… 🙈

  • aknes

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    miki_miki

    Jeste pospane? Ja bi samo lezala i spavala da mogu… 🙈


    I ja. I jela sve.

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.