Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Ivaa1234

    angel eyes

    Rolica ❤️❤️❤️❤️ super beta, čestitam 😘

    Angel, kod kojeg si doktora u Cita? Možete li napisati pozitivna iskustva za doktore u St. Hvala😘


    Ubacujem se. Ja sam kod doktorice Aračić u Splitu. Ne mogu ti dovoljno nahvalit. Ja sam pre pre pre zadovoljna. S cijelim timom. Ja sam mislila da mi ni ovaj zadnji FET neće uspit i bila sam spremna ići opet kod njih, već sam imala plan. Točno godinu dana sam kod njih sada, svi su predragi prema meni. Neprocjenjivo mi je što sestra Lucija odgovara na what app u koje god doba dana ili noći. Ne moraš se ništa bojat pitat. Doktorica mi je isto dala njen broj mobitela, ako mi je bilo što da je nazovem, čak i sestra Stefani. Meni to puno znači. Što se tiče samog IVF ja sam prezadovoljna jer u 6. FET što sam radila ni jedan nije bio isti, uvijek mi je mijenjala terapiju ili mi je nakon neuspjelog radila neki novi pregled. Dala mi je sve nalaze da napravim. Baš sam bila zadovoljna, jer sam znala i ako ne uspije da samo dale sve od sebe i napravili sve nalaze i da moram čekat da se zvijezde poslože. 

    Ja imam jako teške transfere. Jedan transfer mi doktorica nije uspila napravit i pozvali su doktora Borisa, on je uspio. Na idući transfer kada sam imala, on je sam došao dva puta u salu da vidi jeli doktorica uspila i treba li pomoć. Baš se nekako osjećam sigurno kod njih. Eto ako te još bila što zanima slobodno me pitaj.
    Ali ja sam oduševljena doslovno od doktorice do čistačice koja me je znala tješit kad bi vidila da se bojim.

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Anica!

    Pebbles Flintstones

    dobar dan zene 😊

    drago mi je kad vidim ovoliko dobrih vijesti! samo da se tako nastavi! nazalost vidm i neke losije vijesti ali mislim da je samo pitanje vremena, nekome ce trebati 2 pokusaja a nekome 5, ali vjerujem da ce to biti kad tad ❤️

    evo jedan moj update, u bolnici nikada nismo dosli do oplodnje a u Cito su se oplodile sve 3 jajne stanice 🥳 i sada je ona najgora faza - cekanje. Pa ne znam kada se najranije moze napraviti test? tj. znam da svi preferiraju one trakice iz mullera pa samo kada bi se moglo na njima nesto vidjeti 🫣

    Baš mi je drago da ti je uspilo 🙏🏻❤️ drzim fige za dalje. Ja sam radila test 7 dan nakon transfera blastice i vidila se blida druga crtica 🙏🏻


    Hvala ti puno 😊❤️ bit ce to nikad duzih tjedan dana 😄

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Ninaniksy

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Rolica beta je odlična, veselimo se prvom uzv, neka bude sa srećom 🥰

    Ivy koji dan ti je bio transfer, probaj ponoviti sutra ili preksutra, možda je još rano.

    Pebles koji dan je bio transfer, najbolje ti je da se ne živciras ako su 5 dn vraćene raditi test 9dnt, može se crta pokazati i 7, ali može biti i lažno negativan, pa te zbedirati, ali ako ne možeš čekati, kreni od 7 pa radi svaki dan, pa ćeš vidjeti kako će biti. 

    👸41 godina, hipotireoza, inz.rez. Pcos, AMH 34

    🧔MM 31 godina, normospermija/asthenoozospermia
    2016 vanmaterična
    2017 ivf 1 j.s.beta ❌
    2019 6j.s - icsi 1 blastica beta ❌
    2021 spontana trudnoća, inducirani pobačaj u 19 tjednu malformacija ploda
    4/2023 13 j.s - 3 oplođene Et 2 trodnevne, 1 blastica ❄ (Škvorc), beta 04.05. - ❌
    Fet 6mj 2023,beta 07.07. ❌
    04/2024 18 oocita, 11 oplođenih, 6 blastica
    17.04. ET 2 blastice
    30.04.2024 beta ❌
    (4 smrznute 2 +2) ❄️❄️❄️❄️

  • Ana_

    Broj poruka: 388

    Prijavi adminu

    Cure, kod mene ipak nije izašlo na dobro. 
    Pretpostavila sam još u četvrtak da je gotovo, danas sam došla na hitnu i potvrdila sumnje. 
    Ostao je komadić tkiva pa su mi dali tabletu, nadam se da večeras idem kući. 
    Isplakala sam se, i prihvatila to, i idemo dalje. 

    Svima želim sreću i dobre ishode! ❤️❤️❤️

    👱‍♀️ 35, AMH 12
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Ana_

    Cure, kod mene ipak nije izašlo na dobro.
    Pretpostavila sam još u četvrtak da je gotovo, danas sam došla na hitnu i potvrdila sumnje.
    Ostao je komadić tkiva pa su mi dali tabletu, nadam se da večeras idem kući.
    Isplakala sam se, i prihvatila to, i idemo dalje.

    Svima želim sreću i dobre ishode! ❤️❤️❤️


    Drži se Ana_, šaljem ti veliki imaginarni zagrljaj podrške 💚🥺

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Cure koje su ovaj tjedan imale ET jeli vas bolucka nešto? Meni se iscjedak smanjio. Pa sam na momenat otisla u neku depru,pa sam skoro samu sebe zviznula šamarom da se resetiram i vratim se na tvorničke postavke gdje je sve u glavi ok,gdje se ponašam najnormalnije kao i do sada,ne osluškujem previše svoje tijelo i držim se rečenice iz poliklinike: ako će biti biti će! Uf uf uf 😩

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Ana_

    Cure, kod mene ipak nije izašlo na dobro.
    Pretpostavila sam još u četvrtak da je gotovo, danas sam došla na hitnu i potvrdila sumnje.
    Ostao je komadić tkiva pa su mi dali tabletu, nadam se da večeras idem kući.
    Isplakala sam se, i prihvatila to, i idemo dalje.

    Svima želim sreću i dobre ishode! ❤️❤️❤️


    Jako mi je žao 😔😔😔❤️❤️
    Drži se❤️

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    25.4 aspiracija
    30.4.transfer

  • Ivy19

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Ninaniksy

    Rolica beta je odlična, veselimo se prvom uzv, neka bude sa srećom 🥰

    Ivy koji dan ti je bio transfer, probaj ponoviti sutra ili preksutra, možda je još rano.

    Pebles koji dan je bio transfer, najbolje ti je da se ne živciras ako su 5 dn vraćene raditi test 9dnt, može se crta pokazati i 7, ali može biti i lažno negativan, pa te zbedirati, ali ako ne možeš čekati, kreni od 7 pa radi svaki dan, pa ćeš vidjeti kako će biti.


    Rolica beta je top,zelim ti dalje urednu i skolsku trudnocu🥰
    Hvala vam cure na utjesi,zbilja znaci mnogo!!
    Ninaniksy transfer bio u subotu 20.04.,znam mozda sam nap.test prerano…ovo mi prvi fet da sve drugacije,do sad samo estrofemom isli…ovaj put pila femaru od 10dc 5 dana,potvrdjeno uzv 2 folikula i endo 9.5,vadjena krv(15.04.),javili tel.da si dam navecer u 20h stopericu…i transfer u subotu…
    E sad ono sto mene muci posto blastica 5 dana zar transfer nije trebao bit 5 dan od ovulacije,a ne 5 dan od stoperice? Ovitrel…mozda bas,bas rano jos za test🤞

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF “17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF ”21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ninaniksy

    Rolica beta je odlična, veselimo se prvom uzv, neka bude sa srećom 🥰

    Ivy koji dan ti je bio transfer, probaj ponoviti sutra ili preksutra, možda je još rano.

    Pebles koji dan je bio transfer, najbolje ti je da se ne živciras ako su 5 dn vraćene raditi test 9dnt, može se crta pokazati i 7, ali može biti i lažno negativan, pa te zbedirati, ali ako ne možeš čekati, kreni od 7 pa radi svaki dan, pa ćeš vidjeti kako će biti.

    U cetvrtak mi je bio transfer i vracene su dva osmostanicna embrija (ne znam sta znaci koliko je stanica 😄) s ocjenom odlican, 3. dan 🫣

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ana_

    Cure, kod mene ipak nije izašlo na dobro.
    Pretpostavila sam još u četvrtak da je gotovo, danas sam došla na hitnu i potvrdila sumnje.
    Ostao je komadić tkiva pa su mi dali tabletu, nadam se da večeras idem kući.
    Isplakala sam se, i prihvatila to, i idemo dalje.

    Svima želim sreću i dobre ishode! ❤️❤️❤️


    Bas mi je zao da je tako zavrsilo 😔 zelim da skupis snage za dalje i da se ne ponovi nista slicno ❤️

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.