ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Poz svima cure. Iščitavam vas u hodu. Sretno tko ima preglede,  tegobe… Zoe, Losa, Jaivanpa super da ste bolje i da sve ide po planu  i kako treba. Tako će i ostati. 🙏🌸  
    Ja sam ok , malo jos posla u stanu,  oko peglanja robice, nekih stvari koje jos pristižu… pa nisam naročito aktivna ni ovde ni wap , ali pohvatam najvažnije i uz vas sam. Sutra mi dolazi i babica pa ću vidjeti što mi ima pametno  za reći,  pokazati…

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Mikio ti si pol DM-a preselila sebi  I eto sad kad vidim kod tebe šta ima vidim šta mi fali a jučer se motam po DM-u i kao sve imam xD 
    Jaivanpa jeej sad doma odmori još ovo malo što ti preostalo :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    Hej cure!!! Idem doma hihihi :) bebani je 2600g, sve super, diše, mice se, srce kuca, glavicom se namjestio dolje i kaze doktorica nece on vise imati mjenjanje polozaja….nema vise viska plodne vode i sve je odlicno :))))


    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Cima jeli to peofilna slika sa 4Dsto si išla objavi je da pogledamo to čudo slatko 😍
    Mikio ti se spremila bgm poštenski 
    Jaivanpa superrr drago mi je za vas dvoje što idete kući i što je napokon plodna voda u redu 😍😍😍

    Meni je stigla posteljina ogradica i baldahin i nepropusna plahta što sam naručila slikam vam 

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Cima profilna*

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Sad su me na pt1 dovezli… imam kriza no sta sad mogu. Razmisljam sto me sve jos ceka ako se prerano rodi i to me sve deprimira. 

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Ajme dok sam sve procitala…
    Losa zao mi je sto vas je ovako zadesilo, samo ostani pozitivna. Pa da i dode beba sada brzo, snaci cete se, mozes ti to 💪💪💪💪
    Cure sve s dobrim nalazima cestitke!
    Iva cestitam na braku i sretan rockas sa zakasnjenjem.
    Ovaj moj mali je jako aktivan, cak ga osjetim i dok hodam i nesto radim, ne da mi da ga ignoriram 😅
    Sutra rano ujutro imam pregled, u 7.30 sam narucena.
    Nadam se da cu stici kupiti sve sto nam fali…


  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Jbm miša, losa, naravno da ces imat kriza u takvoj situaciji, ali gledaj na dobre stvari, u vrhunskoj si bolnici, i odbrojavamo dane do 32. tjedna, jos samo malo, dan po dan i bebač je siguran!!! Nijedna od nas ne sumnja u to!!!😘💙💚💛

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Losha super je tvoja pozitiva 💪 svaka ti cast. Al sve ce to bit super, mali borac je veliki vec i nema uopce straha
    Svima drugima super za dobre preglede 👌🎉
    Pridruzujem se klubu patnika od zgaravice. Ja zvacem rennie ko bombone. Isto se nocima budim s kiselinom u grlu, uzas 🤮

    [lilypie.com]

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Super jaivanpa
    Frajla sve si rekla! Vidim da si u terminu! Kak si ti? Jel uzbudjenje veliko?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.