LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Bebac koje su to bombone? Moram nesto uzeti, ovo je nepodnosljivo vise. Voznja u auto mi je nesto najgore 😰

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Ma bit ce sve ok 😉
    Meni su počeli stizati paketi od hipp-a, novalaca… samo me iznenade. Haha


    Kako si to dobila, negdje se registriras ili??
    Mrvicak meni je sljedeci pregled 19.11 i ako bude sve ok, otvaramo trudnicku. Termin mi je 6.6
    Polly drzi se, vjerujem da ce sve biti ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Da, registrirala sam se na njihovim stranicama kao trudnica pa šalju uzorke poštom. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    mimoza

    Bebac koje su to bombone? Moram nesto uzeti, ovo je nepodnosljivo vise. Voznja u auto mi je nesto najgore 😰


    Fit+vital djumbir sa narancom. 
    Evo moj panin zavrsio u skoljki 😭😭😭jaaao kad ce vise to prestati muko moja 😕😕😕stvarno zbog povracanja i mucnina ni malo ne uzivam, i vidim kako mi mali pati zbog tog jer nit se igram ni nista. Bas sam zalosna

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Ne sjećam se tko, ali netko mi je bio rekao da prestanem s vrkutom pa sam baš amlo istraživala i na većini stranica se navodi kao poželjna u trudnoći. Ima li itko saznanja u vezi s vrkutom i trudnoćom? 

  • Avatar Orhideja13

    Orhideja13

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Ne sjećam se tko, ali netko mi je bio rekao da prestanem s vrkutom pa sam baš amlo istraživala i na većini stranica se navodi kao poželjna u trudnoći. Ima li itko saznanja u vezi s vrkutom i trudnoćom?


    Mrvicak I ja Sam cula a I citala dosta o vrkuti da ju nije dobro piti u trudnoci, izazova pobacaj 🤷‍♀️pa ne znam.. A zasto je pijes? 

    [lilypie.com]

    09.2017- spontani
    04.2018- spontani
    10.2019-spontani
    02.2021+ ❤️❤️

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu


    Mrvičak ne preporuča se u prvom tromjesečju kao ni većina biljnih čajeva, poslije mislim da se čak smatra i zaštitom ploda. Pila sam ju davno kao pomoć u začeću pa se sjećam toga. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Ne sjećam se tko, ali netko mi je bio rekao da prestanem s vrkutom pa sam baš amlo istraživala i na većini stranica se navodi kao poželjna u trudnoći. Ima li itko saznanja u vezi s vrkutom i trudnoćom?


    Na ringeraji je forum proguglaj tamo. Meni je u podsvjesti da nije dobra u trudnoci , nego je dobra prije trudnoce. 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Zabrinuta_7

    mrvičak

    Ne sjećam se tko, ali netko mi je bio rekao da prestanem s vrkutom pa sam baš amlo istraživala i na većini stranica se navodi kao poželjna u trudnoći. Ima li itko saznanja u vezi s vrkutom i trudnoćom?

    Mrvicak I ja Sam cula a I citala dosta o vrkuti da ju nije dobro piti u trudnoci, izazova pobacaj 🤷‍♀️pa ne znam.. A zasto je pijes?


    Ne pijem ju, pila sam do začeća. Puno mi je pomogla i nakon prve trudnoće i poroda jer sam krvarila samo 5 dana, a i sada nakon spontanog održala ciklus urednim. Al me baš zanima jer sam baš puno čitala i svi kažu da je uz matičnjak poželjna dok pobačaj izaziva maca, stolisnik i marulja posebno. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Evo ovo sam pronašla: čitam u knjizi “Božja biljna ljekarna - Pater Juro Marčinković ”žene kojima prijeti pobačaj ili su ga već imale moraju piti dnevno 4-6 šalica čaja od vrkute"

    “Vrkuta je vrlo ljekovita biljka, preporučuje se kod niza bolesti - sve ženske bolesti: poteškoće u vrijeme klimakterija, menstruacijske tegobe, bijelo pranje, bolovi u trbuhu, povrede nakon poroda, mlitavi trbuh nakon teškog poroda, spuštena maternica, preponska kila; vrkutom se jača stijenka maternice i time sprečava pobačaj, ….. ”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.